Rolety rzymskie elektryczne

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszych rolet elektrycznych. System pozwala na podwieszenie nawet bardzo ciężkich tkanin i sterowanie nimi zdalnie. Rolety rzymskie cieszą się sporą popularnością. Stanowią gustowny i nowoczesny dodatek do wnętrz. Użyte podczas ich produkcji materiały zapewniają stabilną pracę i dużą wytrzymałość.

Oferowane przez rolety rzymskie elektryczne posiadają napęd elektryczny, które sterować można przewodowo, za pomocą przełącznika ściennego lub systemu inteligentnego, bądź bezprzewodowo (radiowo) wykorzystując pilota zdalnego sterowania (RTS). To idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują cichych i niezawodnych urządzeń do montażu okiennego. Mechanizmy świetnie adaptują się z dostępnymi na rynku systemami inteligentnego sterowania domem. Istnieje możliwość dopasowania sznurka do koloru zasłony.

Systemy elektryczne rolety rzymskich 230V:

Brak możliwości zastosowania ciężkich tkanin przy elektrycznych roletach rzymskich stanowi niejednokrotnie ogromną przeszkodę dla projektantów wnętrz.

Prezentowany zestaw rolet rzymskich z napędem 230V eliminuje go bezpowrotnie! System wytrzymuje obciążenie aż do 15 kg.
System rolet rzymskich TrIQ, DTS oraz SOMFY z silnikiem elektrycznym 230V, to stabilne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość, cichą pracę oraz trwałość dekoracji. Silnikiem można sterować w sposób przewodowy i bezprzewodowy.

Programowanie silników
W zależności od modelu silnika krańcówki ustawia się ręcznie – pokrętłem w główce napędu, lub za pomocą pilota.

Systemy elektryczne rolety rzymskich 24V:

Rolety rzymskie od wielu lat zdobią nasze wnętrza. Ciężko sobie wyobrazić dzisiejsze kreowanie wystroju bez ich udziału. W czasie ciągłej ewolucji tego systemu, aby sprostać dzisiejszym potrzebom klientów, nasza firma wprowadziła system kasetowych rolet rzymskich, zaopatrzony w silnik elektryczny.
Silniki trIQ AM24 oraz Somfy LW25 B83 , to wysokiej jakości urządzenia, które z pewnością sprostają wymaganiom każdego klienta.
Obydwa silnik zasilane są napięciem 24V.
Ich niewielki rozmiar pozwala na zamontowanie ich w zwykłych kasetach otwartych jakie stosuje się w manualnych mechanizmach rolet rzymskich.
Programowanie silnika jest czynnością nieskomplikowaną i odbywa się za pośrednictwem pilota. Możemy sterować silnikiem w sposób klasyczny przewodowy oraz bezprzewodowy, który daje nam szerokie możliwości obsługi przy większych odległościach.
Napęd stosowany w roletach rzymskich jest odpowiedni przy maksymalnej szerokości mechanizmu 300 cm i przy maksymalnym obciążeniu 4,50kg.
Paleta grubości i barw sznurków
Jednym ze szczególnie ważnych elementów, które wpływają na wygląd zaprojektowanej rolety, jest kolor jej sznurków. Dopasowanie odpowiedniej barwy sznurka z pewnością pozytywnie wpłynie na prezentację tkaniny, a dobór należytej grubości przyczyni się do wytrzymałości aranżacji.
W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką gamę kolorów sznurków o różnej grubości.

To top