Żaluzje elektryczne

Dostępne w naszej ofercie żaluzje elektryczne z drewna lub bambusa cieszą się niesłabnącą popularnością. To solidne i zarazem gustowne urządzenia, które są łatwe w obsłudze i sprawdzają się w pomieszczeniu każdego typu.

Żaluzje elektryczne Lamele wykonane zostały z naturalnych materiałów wysokiej jakości. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Zastosowane wewnątrz rozwiązania pozwalają na bezproblemowe i długotrwałe użytkowanie urządzenia. Istnieje możliwość przewodowego lub bezprzewodowego regulowania sprzętu przy pomocy pilota zdalnego sterowania, co dodatkowo wpływa na wygodę użytkowania.

Posiadamy żaluzje drewniane oraz bambusowe w szerokościach 25mm i 50mm. Istnieje możliwość doboru koloru lameli oraz wersji wykończenia do wystroju wnętrza. Opcja ta będzie szczególnie atrakcyjna dla osób ceniących sobie wysokie walory estetyczne tego typu produktów.

żaluzje
Żaluzje elektryczne 25mm

Dzisiejsze aranżacje okienne stawiają przed naszymi klientami wysokie wymagania, a co za tym idzie, oczekują dysponowania najlepszej jakości produktami. Nasza firma od wielu lat troszczy się, by nowoczesne rozwiązania trafiały w trybie ekspresowym na rynek i mogły cieszyć ich użytkowników.
Jednym z takich rozwiązań są żaluzje, wykonane z wysokiej klasy drewnianych bądź bambusowych lameli, które wzbogacone zostały o silnik elektryczny. Jest to rozwiązanie, które idealnie komponuje się z wnętrzem, zapewniając przy tym wysoką jakość i komfort korzystania.

Silnik TRIQ AM24 oraz SOMFY LV25-B83, stosowane są w żaluzjach 25mm.
Napięcie 24 V, to wprost idealne rozwiązanie dla lżejszych dekoracji.

Programowanie silników
Krańcówki ustawiane są automatycznie lub mechaniczne.
Programowanie pilotów jest czynnością, z którą poradzi sobie każdy. Urządzenie możemy sterować przewodowo oraz bezprzewodowo. Przy połączeniu ze zwijaczem
CTS 25
, silnik umożliwia ruch pionowy oraz obrotowy lameli.

Kolorystyka lameli
Ogromne znaczenie, przy wyborze poszczególnych elementów aranżacji okiennych, ma decyzja związana z ich barwą. Kolorystyka lameli, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów, pozwala na idealne dopasowanie żaluzji do wystroju każdego wnętrza.
Posiadamy szeroką gamę lameli drewnianych i bambusowych, w różnych barwach i odcieniach.

żaluzje
Żaluzje elektryczne 50mm

Silniki rurowe TRIQ AM35 oraz SOMFY SONESSE 40, wykorzystywane są w żaluzjach 50 mm.

Zastosowane w nich napięcie 230V świetnie sprawdza się przy większej wysokości żaluzji, a tym samym ciężkich dekoracjach. Wbudowane elementy wyciszające, zapewniają nieuciążliwą dla ucha (poniżej 50 dB) regularną pracę. Urządzeniem możemy sterować przewodowo oraz bezprzewodowo.

Programowanie silników
W zależności od modelu silnika krańcówki ustawia się ręcznie - pokrętłem w główce napędu lub za pomocą pilota.
Przy połączeniu ze zwijaczem CTS 50, silnik umożliwia ruch pionowy oraz obrotowy lameli.

Kolorystka drabinek i taśm
Aby móc w pełni zrealizować swoją wizję wymarzonej żaluzji, warto zapoznać się z kolorystyką drabinek i taśm. Różnorodne zestawienie kolorów lameli z tymi dodatkami, pozwolą na osiągnięcie oczekiwanego rezultatu.
Z oferowanej przez nas palety, możemy skomponować zarówno klasyczną i stonowaną żaluzję, jak i oryginalny, ekstrawagancki element dekoracji.