Funkcjonalne, gustowne i bardzo proste w użyciu – nasze taśmy do rolet rzymskich ułatwią Ci stworzenie ciekawej aranżacji okiennej w salonie, kuchni czy sypialni. Nie tylko zmienisz w ten sposób wystrój wnętrza, ale sprawisz również, że będzie prezentować się znacznie bardziej interesująco. Taśmy do rolet rzymskich pozwalają delikatnie upiąć tkaninę, tworząc przy tym eleganckie marszczenia, co doda uroku materiałowi oraz całej dekoracji okiennej.

W naszej ofercie znajdziesz taśmy do rolet rzymskich, ułatwiające szycie rolet austyjackich oraz klasycznych. Tkaniny tego typu wymagają nieco skuteczniejszych rozwiązań. W związku z tym proponujemy solidne modele posiadające dodatkowe kółka do upięcia, rzymskie, pionowe oraz tunelowe (transparentne lub materiałowe), które są łatwe w montażu i bardzo wytrzymałe.

Podczas wyboru rozwiązań tego typu należy zwrócić uwagę na szerokość oraz typ produktu. Wystarczy zaopatrzyć się w nasze dodatki do stor, aby w prosty sposób stworzyć oryginalną i zachwycającą dekorację okienną w dowolnym, wybranym przez siebie stylu.

rolety rzymskie taśma
VH transparent 16 mm pionowa
rolety rzymskie taśma z kółkami
Taśma z kółkami

Kółka co 16 cm lub 22 cm.

rolety rzymskie taśma tunelowa
Tunelowa 18 mm transparent