Producent rolet rzymskich

Współczesne systemy zaciemnień okiennych są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Dostępne w naszej ofercie rolety rzymskie stanowią jedno z najchętniej wybieranych w ostatnim czasie rozwiązań.

Nowoczesny mechanizm

Swoja popularność zawdzięczają prostemu mechanizmowi regulacji poziomu nasłonecznienia. Sterowanie roletą rzymską odbywa się przy użyciu sznurka, łańcuszka bądź elektrycznie. Produkty są chętnie wybierane również z uwagi na łatwy montaż. Ponadto mogą być zainstalowane zarówno do sufitu jak i do ściany. W naszej ofercie dostępne są również rozwiązania w systemie Top Down Up, który pozwala na równoczesne opuszczanie i podnoszenie tkaniny od góry i od dołu.

Szeroka gama kolorystyczna

Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną komponentów, dzięki czemu można dopasować barwę mechanizmu czy łańcuszka do okna tkaniny lub ściany. Klienci, którzy decydują się za zaopatrzenie swojego domu w nasze mechanizmy, stawiają na najwyższej klasy ornament aranżacji okiennych. Niezwykle bogate zaplecze akcesoriów, pozwala na doskonałe dopasowanie najdrobniejszych szczegółów, które w tonie klasycznej elegancji będą stanowiły idealną całość.

TDU_logo
Mechanizm do rolet rzymskich Top-Down-Up
rolety rzymskie łańcuszkowe
Mechanizmy do rolet rzymskich łańcuszkowych
rolety rzymskie sznurkowe
Mechanizmy do rolet rzymskich sznurkowych
Rolety rzymskie
Mechanizmy do rolet rzymskich w kasecie otwartej
rolety rzymskie kaseta zamknięta
Mechanizmy do rolet rzymskich w kasecie zamkniętej